שקופית קודמת
שקופית הבאה

50 שנות מסורת, איכות, חידושים ומגמות חדשות

חברת קוין הינה חברה יצרנית של ציוד לחדר האמבטיה, בניהול של הדור השלישי של משפחת שמיד, הינו דוגמה מצוינת לסיפור יזמות סלובנית, במיוחד לאור התחרות הבינלאומית החזקה.
המשרד הראשי ומפעל הייצור של החברה בלובליאנה, והיא נוסדה בשנת 1963 כבית מלאכה ליצור ידני, בזמנים שונים ובסביבה עסקית שונה לחלוטין מזו של היום. לאחר שסלובניה זכתה לעצמאות, עם התמוטטות השווקים הישנים ופתיחת
שווקים חדשים, בשנת 1990, קוין הפכה לחברה מודרנית, ואחרי חמישים שנות פעילות היא ממשיכה לפתח ולהציג מוצרים חדשים, אופנתיים וחדשניים, ומרחיבה את העסק בהתמדה.
הצלחת החברה ופופולאריות של מותג קוין המוכר בזירה הבינלאומית הינן תוצאה של המחויבות המוחלטת של
המשפחה לעסק. אנשים מקצועיים ושקדנים, אסטרטגיה עסקית טובה וניהול טוב גם תרמו להצלחה, כמו גם
השקעה מתמדת במראה עדכני, פונקציונאליות, ומוצרים באיכות הגבוהה ביותר. הם מיוצרים בטכנולוגיה
העדכנית ביותר, המאפשרת גמישות גדולה כדי לספק דרישות ייחודיות וצרכי הלקוחות.
קוין, עם ציוד חדר האמבטיה ממתכת ומפלסטיק, מתאים גם ללקוחות בעלי הדרישות הגבוהות ביותר, שמעוניינים לצייד בתים פרטיים, בניינים ציבוריים, ושירותים לבעלי מוגבלויות, כיום נוכח בכל שווקי אירופה, כולל שיווק נרחב בגרמניה ואוסטריה מזה שנים,כל זאת בזכות המראה המודרני והעמידות של המוצרים בעלי תו תקן.
שנים של מסורת ושמירת התעשייה הזאת בסלובניה תרמו ליכולת החברה לעמוד בתקנים אירופאים גבוהים, ובכך קו הייצור המודרני מאפשר לחברה לשמור על מקומו כחברה מובילה בתעשייה. מוצריה תחרותיים גם בממד האיכות וגם בממד המחיר יחסית ליצרנים במערב, וגם יחסית ליצרנים זולים יותר מהמזרח.
קוין כבר חושבת על העתיד ומפתחת מוצרים חדשים שימשיכו את סיפור ההצלחה של המייסד דרגו שמיד לעוד 50 שנים.

סדרות מוצרים

קטלוגים להורדה