מורשת אירופאית ייחודית בעיצוב עם טכנולוגיה עדכנית

ייצור הקרמיקה שהחלה במאה ה-19, ונחשב לוותיק ביבשת אירופה. אז, המרכיבים הצורניים והקישוטים היו עדות מהוללת למיומנויות יוצאות הדופן של בעלי המקצוע המקומיים. קצת אחרי שנת 1920, אותם בעלי מומחיות שוב יצאו חלוצים ביבשת בייצור כיורי רחצה, אמבטיות, וכיורים בשיטת שרפה בתנור. עד היום, תוצרי ג'יקה מיוצרים בשני מפעלים צ'כיים.

עם רכישת החברה בשנת 1991 על ידי החברה השוויצרית לאופן חדרי אמבטיה, התחוללו שדרוגים טכניים וביצועיים, וקווי בייצור של כלים סניטאריים שראו הרחבה משמעותית. שילוב של עיצוב בתוך הבית, חומרים טבעיים וטכנולוגיות עדכניות לתהליכם מגדירים את מוצרי ג'יקה באופן הטוב ביותר, ויעיד על כך תו תקן ISO 9001 הנחשב ברחבי העולם.

ג'יקה הינה ההזדמנות לרכוש חדר אמבטיה שלם שמשלב מורשת אירופאית ייחודית בעיצוב עם טכנולוגיה עדכנית. איכות גבוהה, פונקציונאליות מושלמת, ומבחר מוצרים שמהווה פתרון כולל לרוחב כל טווח המחירים מסכמים את ההיצע של המותג שלנו.

אוטומציה נרחבת של תהליך הייצור בפטנט תחת טכנולוגיית הלחץ

דרך חדשה של בייצור קרמיקה לכלים סניטריים.

מאז 1985 ג'יקה מייצרת כלים סניטריים בטכנולוגיית ייצור המוגנת בפטנט, ומפתחת עיצובים בקרמיקה במפעל המצויד בטכנולוגיה החדישה ביותר. יתרונות מוצרי ג'יקה הם תוצאה של יישומים טכנולוגיים בולטים: עמידות תרמית, יציבות צבע, זיגוג מושלם, היגיינה יוצאת דופן – משטח דוחה מים. הכלים הסניטריים של ג'יקה מתנקים בקלות ובעלי עמידות גבוה .

מהפכה בשירותים

פריצת דרך טכנולוגית בשמירה על היגיינה מקסימאלית בחדר השירותים. אסלה ללא מסגרת המאפשרת שטיפה היקפית רחבה לאסלה בכך מאפשרת היגיינה כערך עליון. מספקת שדרוג היגיינה שאין כמוהו בתעשיית השירותים JIKA טכנולוגיית RIMLLESS הינה הפתרון האידיאלי עבור אלה הדורשים ניקיון מושלם, היגיינה ללא פשרות וקלות תחזוקה.

פריצת הדרך ללא מסגרת עם העיצוב החדשני של האסלות JIKA MIO ו – JIKA DINO מונע לכלוך וזיהומים ואין שום סיכוי שייווצרו משקעים. היעדרם של חללים חלולים פירושו שאין מקום להצטברות עפר וחיידקים. עם הטכנולוגיה ללא מסגרת, תוכלו לחסוך הרבה זמן ומוצרי ניקוי תוך הגדלת רמת היגיינה באופן משמעותי.

אתם בוחרים בצעד חשוב נוסף כדי לשמור על היגיינה של השירותים שלך, ואת הרווח של טכנולוגיות מודרניות עבור השירותים שלכם.

יצירת אווירה על ידי ייצור ריהוט יוצא דופן

מבחר רחב של צבעים וגימורים, בשילוב עם עיצוב וסגנון: אווירה יוצאת דופן בחדר הרחצה.

כאשר מדובר בהתאמת חדר האמבטיה, רהיטים עושים את ההבדל. הטכנולוגיה, המומחיות והמסירות של ג'יקה מובטחת על ידי שימוש באיכות ועמידות גבוהה של ריהוט אמבטיה.
ריהוט ג'יקה עשוי מחומרים עמידים מאוד, צירים עד משקל של 150 ק"ג.
הוכחת עמידות גבוהה שחיקה, מכוסה חמש שכבת לכה מבריקה גבוהה (ברק 90-97) .
דלתות הרהיטים נבדקות שלוש פעמים במהלך תהליך הייצור כדי להבטיח את האיכות.
בדיקות מבוצעות לאחר ציפוי, במהלך הרכבה ארון, לפני אריזת המוצר ארונות האמבטיה עומדים בכל תקנות הבטיחות ובסטנדרטיים האירופיים המחמירים ביותר.

תכשיטים על הכתר

ברזים הופכים פרטים זוהרים ובוהקים

ברזי ג'יקה ברמה הגבוהה ביותר, נוצצים ואלגנטיים למראה מושלם לחדר הרחצה. קולקציית הברזים ג'יקה בחירה מושלמת לחדרי רחצה ונותנים אפשרויות רבות של עיצוב לכל סגנון. איכות המוצרים אינה ניתנת לערעור, כל ברז נבדק באמצעות מכשיר בדיקה אוויר ונערכות דגימות אקראיות למבחן מים. הסמכה בהתאם לתקן ISO 9001 מבטיחה את הרמה הגבוהה ביותר האפשרית של תקני המוצר. הסמכה בהתאם לתקן, מוכיחה את היישום היסודי של תהליכים ידידותיים לסביבה
ISO 14001

נבחרת המעצבים של ג׳יקה