אודות אידרל

אידרל החל בפעילות בשנת 1970 כעסק קטן בתעשיית מוצרי הברזים מאז, המשכנו לגדול: אנו תמיד מחפשים פתרונות חדשניים עם ערך מוסף יוצא דופן ללקוחות שלנו. השאיפה המתמדת לשיפור הוביל לכך שבמשך הזמן אידרל הפך להיות נקודת ציון בתעשיית מוצרי חדרי השירותים הציבוריים.
המומחיות שלנו והמיקוד מאפשרים לנו להבין לעומק את הצרכים של בטיחות, נגישות והיגיינה בתוך בניינים שמקבלים מגוון אוכלוסיות. IDRAL – אידרל אידרל החל בפעילות בשנת 1970 כעסק קטן בתעשיית מוצרי הברזים מאז, המשכנו לגדול: אנו תמיד מחפשים פתרונות חדשניים עם ערך מוסף יוצא דופן ללקוחות שלנו.
השאיפה המתמדת לשיפור הובילה לכך שבמשך הזמן אידרל הפך להיות נקודת ציון בתעשיית מוצרי חדרי השירותים הציבוריים. המומחיות שלנו והמיקוד מאפשרים לנו להבין לעומק את הצרכים של בטיחות, נגישות והיגיינה בתוך בניינים שמקבלים מגוון אוכלוסיות.

מוצרי אידרל

אידרל מספקת מוצרים בטכנולוגיה גבוהה. הסטנדרטים הגבוהים העכשוויים הושגו הודות ללימוד מתמיד של חידושי הטכנולוגיה, עיצוב מקורי, וייצור בציוד עדכני ומתוחכם. במפעל ששטחו 12,000 מ"ר מייצרת אידרל מספר קווי מוצרים המעוצבים במיוחד לצרכים של חללים ציבוריים,
ובנוסף מספר מוצרים מעוצבים ומיוצרים במיוחד לחברות לאומיות ובינלאומיות. עם להט ורצון לנסות, צוות אידרל משקיע מאמץ מתמיד בפיתוח פתרונות שמצמצמים את צריכת המים, מכבדים את הצרכים של היגיינה ונגישות למשתמשים בעלי מוגבלויות תנועה. בנוסף, הרבה ממוצרי אידרל עומדים בתקנים בינלאומיים.

איכות

המטרה של אידרל הוא להמשיך לספק פתרונות איכותיים שמבטיחים את המוצרים הטובים ביותר, יחד עם שירות לקוחות מצוין. איכות החומרים והייצור של ברזי אידרל מבוקרת, נבדקת בהתמדה, ומאושרים במספר תקנים בינלאומיים המבטיחים את האיכות הגבוהה, כולל ISO 9001:2000, EN 12165 וגם EN 12168:98 למוצרים חרוטים, EN 12165 למוצרים דחוסים ו- EN1982:2001 למוצרים יצוקים.

יתרונות

ניסיון: למעלה מ-45 שנות ניסיון בייצור מוצרים סניטאריים למרחבים ציבוריים.
אחריות: אידרל החברה הראשונה באיטליה שמצטרפת (בשנת 2014) למערכת WaterLabel, שיטת המיון החדשה באירופה למדידת צריכת מים במוצרים סניטאריים.
חסכון במים: הפתרונות שלנו מאפשרים צמצום צריכת מים, שתורם לחסכון בעלויות הלקוח וגם לאיכות הסביבה. יש לנו מוצרים רבים שמצמצמים צריכת מים, כגון ברזים עם סגירה אוטומטית, מערבבים אלקטרוניים, ומכלי הדחה עם כמות מוקטנת. הברז האלקטרוני שלנו, למשל, חוסך 5.5 ליטר מים כל פעם, יחסית לברז רגיל.
בריאות: המוצרים שלנו מאפשרים היגיינה מרבית. קודם כל, אנחנו מציעים פתרונות שמאפשרים פתיחה וסגירה של הברז ללא מגע. בנוסף, העיצובים שלנו בעלי משטחים חלקים ללא חיבורים או חוסר רצף, מה שמאפשר ניקוי יותר אפקטיבי של המוצר.
בטיחות: המוצרים שלנו מעוצבים על מנת להבטיח את הבטיחות של משתמש הקצה וגם של המוצר. אנו מציעים טווח רחב של ברזים תרמוסטטים שמורידים את הטמפרטורה של המים ושומרים על טמפרטורה קבועה ובטוחה ללא השגחה. בנוסף, יש לנו מספר פתרונות חסינות לוונדליזם שמונעים גניבות.
מיקוד: אנו מציעים פתרונות לקהלים בעלי צרכים מיוחדים, כגון ילדים, קשישים, משתמשים בעלי תנועה מוגבלת, בתי חולים, מטבחים תעשייתיים, וגם פתרונות לתשתיות ציבוריות באופן כללי.
נגישות: אנחנו מעצבים ומפתחים מוצרים בהתחשב בארגונומיה, כוח דחיפה, ופונקציונליות מובנת כדי להבטיח את חוויית המשתמש הטובה ביותר.

תווי תקן

האסטרטגיה העסקית של חברת אידרל מכוון להשגת רמת איכות גבוהה, וכולל גם את המפעל שלנו, עם רצפת יצור של 12,000 מ"ר, המצוידת בטכנולוגיה החדישה ביותר. כאן הציוד המתוחכם ביותר מאפשר לנו פיתוח, מימוש, ובדיקה של מוצרים חדשניים בעלי ערך אסטטי וטכנולוגי. מטרת חברת אידרל היא לאפשר ייצור ברמה גבוהה, כדי להבטיח את האיכות הטובה ביותר ושירות מצטיינת ללקוחות שלה.
באידרל בודקים, בוחנים, נותנים אחריות על האיכות וחומרי הייצור על ידי עמידה בתקנים שונים שמאשרים את רמת האיכות הגבוהה שלנו, כולל ISO 9001:2008, EN 12165 וגם EN12168 למוצרים חרוטים, EN12165 למוצרים דחוסים, וגם EN1982:2001 לתהליך המפעל ככלל. Water Label המופץ על ידי CEIR (ארגון התעשייה האירופאי לברזים ושסתומים) הינו מערכת מיון חדשה למדידת צריכת מים בכלים סניטאריים. הוא מגדיר קריטריונים אחידים לביצועי מוצרי ביחס לצריכת מים, ועל ידי כך Water Label מציע מידע פשוט ואמין לצרכנים אירופאיים על המוצרים שהם
קונים, תוך הדגשת היעלים ביותר. אידרל הינה החברה האיטלקית הראשונה שהצטרפה.