אודות בנקיסר

מציעה טווח רחב של טכנולוגיות שסתומים ואביזרים לשותפים שלנו בתעשייה הסניטארית, בנוסף לטכנולוגיה מפותחת לסגירה עצמית של יישומי אסלה, משתנה, כיור רחצה, ומקלחת. קו מוצרי בנקיסר מציעה טווח רחב של טכנולוגיות שסתומים ואביזרים, בנוסף לטכנולוגיה מפותחת לסגירה עצמית של יישומי אסלה, משתנה, כיור רחצה, ומקלחת.
פעולת ה"שחרור המכני" מייצגת את טכנולוגיית ההדחה בלחץ של בנקיסר: לא מסובכת, רובוסטית, ועמידה. פעולת ה"שחרור המיכני" מייצגת מאז ומתמיד את טכנולוגיית ההדחה של בנקיסר: פשוטה, עמידה בשימוש, לא מתקלקלת.

רעיון המערכת

הוא בחזית כשבוחרים באביזרים. כאן תמצאו צינורות הדחה, חיבורי גומי, וגם ברזי פליז באיכות בנקיסר ממקור אחד ובמחיר שווה לכל נפש! המחשבה מאחורי המערכת מגיעה לקדמת הבמה בבחירת אביזרים ותוספות. כאן תמצאו טווח רחב של מוצרי ושירותי למוצר הזה שעשויים לעניין אותך בכל עת.

תחזוקה בקלות

מוצרי בנקיסר ממוקדי פתרונות ופשוטים. מדיה חדשה מסייעת עם טיפים יקרים – בלי להרבות במילים. תחזוקה יותר פשוטה הוראות השימוש של בנקיסר מעוצבים בפשטות ועם מיקוד בפתרון בעיה. מדיה חדשה מסייעת עם טיפים יקרים – בלי להרבות במילים. 100% חלקי חילוף זמינות הינה ונשארת החוק של בנקיסר. תוכנית הקטלוג הזה מציינת את חלקי החילוף הרלוונטים. מקיף וממוקד צרכים. עכשיו גם במרשתת: www.Benkiser.de/parts.
100% זמינות חלקי חילוף